+0262 744 81 82

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

Işıklı ve Işıksız Tabela İmalatı Ve Montajı

Gebze bölgesi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı tabela imalatı ve montajı yapmaktayız. Işıklı tabelalar , ışıksız tabelalar özel  imalat reklam panoları duvar ve cephe cam giydirmeler yanı sıra alüminyum kutu harf tabelalar, led kutu harf tabelalar gibi benzeri duvar cephe çalışmaları yapmaktayız.Açık hava reklam sektörüne ait tüm makina ve ekipmanları kendi bünyemizde bulundurarak kaliteli ve hızlı bir imalat sağlamaktayız.

Duvar ve Cephe Giydirme Uygulamaları

Kiralık reklam duvarları ve avm iş merkezleri gibi cephe cam giydirme işlemlerini yapmaktayız.Vinil folyo ve benzeri tüm cephe giydirme taleplerinize uzman kadromuz ile cevap vermekteyiz.

İş Güvenliği Kapsamında Uyarı ve İkaz Levhaları İmalatı

İş güvenliği ve iş sağlığı kapsamında uyarı ve ikaz levhaları üretimi yapmaktayız. İş güvenlik levhalarının hem imalatı hem montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. İç mekan ve dış mekan iş güvenliği tabela çalışmalarınızda sac zemin ,dekota zemin ve serigrafi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Krom Nikel Harf Tabela İmalatı ve Montajı

Paslanmaz krom nikel tabela taleplerinizi firmamızdan kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sarı paslanmaz krom ve beyaz krom olarak imalatımız mevcuttur. Krom harf tabela imalatımızı ışıklı krom , ışıksız krom ve fileli krom olarak üretmekteyiz.

İç Mekan Ve Dış Mekan Yönlendirme Panoları İmalatı Ve Montajı

İç mekan yönlendirme , ofis yön tabelaları ve bahçe yön tabelaları üretmekteyiz. Ayaklı ayaksız bahçe yönlendirme ve iç mekan kat yönlendirme tabela taleplerinizi dijital kataloğumuzu inceleyerek tarafımıza sipariş geçebilirsiniz.

Totem Tabela İmalatı ve Montajı

Boru ayak üzerine kurulmuş ışıklı totem tabela, ışıksız totem tabela, üçgen totem tabela ve bahçe totem tabelaları, pilon tabelaların imalatını ve montajını yapmaktayız. Türkiye’ nin her şehrine montaj imkanımız mevcuttur.

Stand Ve Fuar Kurulum Hizmetleri

Fuar stand kurulum ve fuar kaldırma hizmetlerini sağlamaktayız. Her türlü fuar tasarım ve imalatı yapılarak fuar alanına montajı gerçekleştirilmektedir.

Araç Giydirme Ve Renk Değiştirme

Otobüs, taksi, özel hususi araçlarınıza araç giydirme uygulaması yapmaktayız. Araç renk değişim ve araç üzeri folyo reklam uygulama işlemleriniz kendi tesisimiz de uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hazır Reklam Ürünleri

Firmamızda her türlü display hazır reklam ürünlerine ulaşabilirsiniz. Alüminyum çerçeve, tanıtım standı, aç kapa çerçeve pleksi föylük ve pleksi broşürlükleri temin edebilirsiniz.